Eğitim Detayı

Eğitim Adı: YENİ NESİL İŞLETME ENGELLERİ VE ÇÖZÜMLERİ
Eğitimci: EVREN ÇOLAK
Yeri: İHKİB- Dış Ticaret Kompleksi - Yenibosna
Başlama-Bitiş Tarihi: 2020-01-07T00:00:00+03:00 10.00 - 2020-01-07T00:00:00+03:00 17.00
Eğitim Kodu: 907
Eğitim Ücreti: 200 TL
Eğitim İçerik:İÇERİK:
• İşletme engeli nedir?
• İşletme engelinin oluşma nedenleri nelerdir?
• İşletme engelinin sonuçları nelerdir?
• İnsan engeli nasıl oluşur?
• İnsan engelinin sonuçları nelerdir?
• İş’te duygusal davranış yapıları nelerdir?

EĞİTMEN:

EVREN ÇOLAK Doğu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık ve Tasarım bölümünden mezundur. Mezuniyetinden sonra hayallerini gerçekleştirmek için gittiği İngiltere’de, “İyi bir tasarım için ilk önce duyguyu keşif etmelisin” cümlesi hayal ve hayat gücünü yeni bir boyuta taşıdı. Tasarımlarında kullanmak üzere çıktığı “duygu arayışı” onu ruhsal ve kişisel gelişimin engin dünyasıyla tanıştırdı. Üniversitelerin sürekli eğitim merkezlerinde düzenlenen sertifika programları ile başlayan “duygu arayışı’” yolculuğu onu daha sonra özel bir eğitim merkezinde ( Beden Dili, İnsan Davranışı, İletişim, İlişki Kurma, Bilişsel Düşünce, Algı vb.) çalışmaları almaya kadar götürdü. Başta Londra olmak üzere tüm İngiltere’de; banka çalışanlarından, restoran işletmecilerine, ürünlerini doğru pazarlara ulaştırmak isteyen yerel çiftçilerden, farklı ülkelerle ticaret yapmayı amaçlayan iş adamlarına, eğlence sektörü görevlilerinden, her gün insanlarla iletişim içinde olan kamu personeline kadar birçok kişi ile paylaşımlarda bulundu. Türkiye'de ilk olarak uygulanan Algı ve Algı Yönetimi, Güvenli Duruş ve Davranış eğitimlerinin ve 'İçinde Mutluluk var' paylaşımının eğitmenidir. Ayrıca kişisel gelişim, beceri geliştirme eğitimleri vermekte ve anlattığı yaşamdan küçük hikayeler ile bu çalışmalarını desteklemektedir. Turkcell, Coca-Cola, Oyak Maden Metalürji, Tofaş, Doğuş Oto, Çelebi Hava Servisleri, Honda, Franke vb. birçok firma çalışanına eğitimler vermiştir.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr