Eğitim Detayı

Eğitim Adı: FARKINDALIK VE STRESLE BAŞA ÇIKMA
Eğitimci: Ümit DOĞAN
Yeri: İHKİB - Dış Ticaret Kompleksi - Yenibosna
Başlama-Bitiş Tarihi: 2020-02-14T00:00:00+03:00 10.00 - 2020-02-14T00:00:00+03:00 17.00
Eğitim Kodu: 1075
Eğitim Ücreti: 200 TL
Eğitim İçerik:İÇERİK:
• Farkındalığın temel kavramları ve uygulamalı çalışmalar. Nefes yoluyla rahatlama egzersizleri.
• Beden farkındalığı üzerine çalışmalar yoluyla kişinin duruş bozukluklarının düzeltilmesi ve vücuttaki tansiyonun giderilmesi.
• İş birliği ve iş odaklı davranış şekli geliştirme. Ekip çalışması, sorumlulukları paylaşabilmek.
• İletişimin temelleri: Gerçekten dinlemek, spontanite, aksiyon –reaksiyon.
• Gerçekçi hedefler belirlemek, zaman yönetimi, program dahilinde hareket etmek.
• Mesleki durumların yeniden canlandırılması yoluyla stres kaynaklarının doğru belirlenmesi ve duruma dışardan bakarak yapıcı bakış açısı geliştirilebilmesi.
• Katılımcılarla birlikte eğitimin değerlendirilmesi. Katılımcıların kişisel deneyimlerini diğer katılımcılarla paylaşması.EĞİTMEN:
Ümit DOĞAN,1977 yılında Sinop’ta doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans ve Marmara Üniversitesi Mühendislik Yönetimi yüksek lisans mezunudur. Tiyatro eğitimini Şahika Tekand yönetimindeki Studio Oyuncuları'nda tamamladı. Yurtdışında ACTT (Avustralya), IUGTE (Rusya), GITIS (Rusya), Actor's Centre (İngiltere), Mim Studio (Belçika), Actor's Space (Almanya) gibi tiyatro ve organizasyonlarda oyuncu olarak çeşitli atölyelere ve çalışmalara katıldı. Sergei Ostrenko, Jack Waltzer, Oleg Liptsin, Yan Hurts, Kristin Linklater gibi yönetmen ve oyuncu eğitmenleriyle çalıştı. Yurtiçi ve dışında özel tiyatrolarda oyuncu olarak görev aldı. Şu an 2012 yılında kurduğu GRİ Sahne adlı bağımsız tiyatroda yönetmenlik ve oyunculuk yapmakta, GRİ Oyunculuk Akademisi'nde eğitmenlik ve koordinatörlük görevi yürütmektedir. 2015 yılında Gaga Film'i kurdu ve aynı yıl ilk kısa filmi Kanama'yı çekti. Aralarında THY, Garanti Bankası, TGS ve Borusan Lojistik gibi şirketlerin olduğu çeşitli kurum ve kuruluşlarda tiyatro ve drama temelli davranış eğitimleri vermektedir
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr