Eğitim Detayı

Eğitim Adı: MS OFFİCE TEMEL DÜZEY EĞİTİMİ
Eğitimci: Ulaş ÇARDAK
Yeri: İHKİB - Dış Ticaret Kompleksi - Yenibosna
Başlama-Bitiş Tarihi: 2020-02-24T00:00:00+03:00 10.00 - 2020-02-24T00:00:00+03:00 17.00
Eğitim Kodu: 1082
Eğitim Ücreti: 200 TL
Eğitim İçerik:İÇERİK:
1. Excel: Temel Excel Uygulamaları, Dosyalar, Çalışma Kitapları, Temel Formüller ve Grafikler gibi konuları kapsamaktadır.
2. Word: Temel Word Uygulamaları, Kelime İşlem Programlarının Yetenekleri, Biçimlendirme, Yerleştirme, Düzenleme, Görünüm Detayları ve Örnekler gibi konuları kapsamaktadır.
3. Powerpoint: Temel Powerpoint Uygulamaları ve Özellikleri ile Kaliteli Sunumlar hazırlama.
4. Outlook: Outllook Kullanarak etkin iletişim ve E-Posta arşivi yapmak; Outlook’u E-Posta dışındaki farklı uygulamalarını kullanma.EĞİTMEN:
Ulaş ÇARDAK, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitiminin ardından yine Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldu.
1994 yılından itibaren iş hayatında olan 1977 doğumlu ve 3 çocuk babası Ulaş, hizmet sektörü ile başlayan çalışma hayatına 1997 yılından itibaren sigorta finans sektörüne geçerek devam etti. Cine5 - Halk Sigorta T.A.Ş - American Life Hayat A.Ş - Yapı Kredi Sigorta A.Ş. - Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş’de görev aldı. Bu süreç içerisinde Müşteri Hizmetleri, Pazarlama, Stratejik Pazarlama, Satış, Teknik Sigortacılık, Çoklu İletişim Kanalları Yönetimi, Raporlama Yönetimi bölümlerinde sorumlu olarak çalıştı.
2007 yılında kendi e-ticaret sitesi ve ekibini kurarak niş bir piyasada iki yılı aşkın bir sürede faaliyet gösterdi. Daha sonra 2008 yılında gelişmelerle birlikte bir Marketing firmasında Bilgi İşlem ve Operasyon Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. 2010 yılında kozmetik sektöründe lider bir firmanın yeni kurulan Network Marketing şirketinin kuruluşu ve sistemin yapılandırılması görevini Genel Müdür Yrd. ve Danışman unvanları ile sonuçlandırdı.
Bugün aktif olarak Eğitmenliğe devam ediyor ayrıca yeni nesil E-Ticaret alt yapısı hazırlayan ve uygulayan firmalara da danışmanlık yapıyor.
Birçok eğitim kurumunda Kurumsal “MS Office, İleri MS Office, E-Ticaret, Girişimcilik, Kariyer, İnternet, İnteraktif Pazarlama, Visio, Project vb. gibi eğitimleri vermektedir.
Bireysel olarak da şirketlere E-Ticaret Danışmanlığı başta olmak üzere, kurumsallaşma, yönetim ve bilgi işlem danışmanlığı yapmaktadır. Bu çalışmalar ile birlikte kendi kurduğu ve yapılandırdığı web sitelerinin yönetimini de eş zamanlı olarak sürdürmektedir.
Yarı profesyonel müzisyen olarak 10 yıldan fazla süredir sahne deneyimi bulunmaktadır. Piyano ve klavye çalmaktadır. Yoğun programından fırsat buldukça canlı performanslar sergilemektedir.
Eğitimleri ve çalışmaları hakkında detaylı bilgiyi www.morpenguendanismanlik.com ve www.kurumsalexcel.com  adreslerinde bulabilirsiniz.

ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr