Eğitim Detayı

Eğitim Adı: BİZ GÜÇLÜ BİR TAKIMIZ
Eğitimci: KUTLU YILDIZHAN
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 08.11.2017 10.00 - 08.11.2017 17.00
Eğitim Kodu: 245
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN AMACI
“Birlik Olduğumuzda Kazanan Her Zaman Biziz”
Bu eğitim modern iş hayatında takım olma ve takım kalmanın önemini pozitif bakış açısı oluşturarak, çözüm odaklılık üzerinden örnekliyor.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• Takım Çalışması nedir?
• Takım Olma Basamakları
• Takım Ruhunun Sağlanması
• Takımda Roller
• Duygusal Zekâ
• Takım Motivasyonu
• Liderliğin Önemi
• Problem Çözme Teknikleri
• Bir Problemin Takım Olarak Çözülmesi

GEREKLİ MALZEMELER:
 Not Defteri ve Kalem

EĞİTMEN:

Kutlu Yıldızhan, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladıktan sonra University of NewPort İşletme Bölümünde yüksek lisansını yapmıştır.
Global Bilgi Hizmetleri A.Ş.’nde çağrı merkezi takım lideri olarak çalıştıktan sonra Turkcell İletişim Hizmetleri’nde, Turkcell Akademi bünyesinde eğitim danışmanı olarak eğitim faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenmiştir. Satış birimlerinin yıllık eğitim planının yapılması yanında, eğitim ihtiyaç analizlerinin hazırlanması ve iç eğitmen yetiştirilmesi görevlerinde bulunmuştur. Bayi kanalı için eğitimler dizayn etmiştir. Daha sonra Türkiye Eğitim Uzmanı olarak BlackBerry RIM bünyesine katılmıştır. Tüm Türkiye eğitim faaliyetleri sorumluluğunu üstlenmiş, yurt dışında yapılan EMEA bölgesi eğitmenler toplantılarında Türkiye eğitim birimini temsil etmiştir. Eğitimin geri dönüşü ile ilgili ölçüm çalışmaları yapmıştır.
Sonraki yıllarda Indesit Beyaz Eşya Bölge Eğitim Temsilcisi olarak kendisine bağlı bölgedeki bayilerin eğitimlerinden sorumlu olarak hem teknik ve satış eğitimlerinin tamamlanması hem de mağaza tanzim ve teşhirlerinin takip ve kontrolünün yapılarak, eksikliklerin veya yanlışların düzeltilmesinin sağlanması konularında çalışmıştır. Farklı sektörlerden benchmarking çalışmalarında bulunmuştur
Ayrıca Kayra Grup bünyesinde eğitim yöneticisi ve eğitmen olarak tüm kurumun eğitim ihtiyaç analizinin yapılması, yeni başlayanlar için oryantasyon süreçlerinin dizayn edilmesi, yetkinlik eğitimleri tasarımı, online eğitimlerin yaygınlaştırılması, satış artırıcı-yenilikçi çalışmalar yapılması gibi görevlerde bulunmuştur. Şu an Freelance olarak Eğitmen Danışmanlığı yapmaktadır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr