Eğitim Detayı

Eğitim Adı: BÜYÜK OYUN: İLETİŞİM
Eğitimci: TAMER DEMİRDELEN
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 20.06.2018 10.00 - 20.06.2018 17.00
Eğitim Kodu: 515
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


Eğitimin Amacı:
Geçmişe göre daha karmaşık, yoğun ve talep kar olan günümüzün hızlı iş dünyasında, aynı anda pek çok şeyle başa çıkabilmek ve her bir olayı hem bizi hem de karşı tarafı memnun edecek şekilde sonuçlandırmak istiyoruz.  
Bu eğitim ile katılımcılar hem kendi potansiyellerini hem de iş performanslarını doğru bir iletişim ile nasıl mevcut durumlarından daha iyi bir noktaya getirebileceklerini, uygulamalı aktivitelerle yaşayarak keşfedebileceklerdir.
Katılımcılar, doğru iletişimin olmazsa olmazları olan, etkin dinleme, basit-etkin soru sorma, olumlu ve güven üstüne  ilişki geliştirme vb. konuları öğrenerek hem kurum içi hem de kurum dışında yeni bir formatta iletişim ağı kurulabileceklerdir. Böylece her bir katılımcı kurumun bütününe de aynı kültürün nüfuz etmesinde değişim ajanı olarak katkı sağlayabilecektir.
Eğitimin İçeriği:
• Kendimle olan iletişim
o Farkındalık ve özgüven
• Davranışlarımız neyi  gösteriyor?
o Buzdağının altındakiler
• Varsayımlarımız iletişimimizi nasıl etkiler?
• Zihniyet nedir ve ben hangi zihniyette olmayı seçiyorum?
Öğrenen- Yargılayan?
• Potansiyeli duymak için dinleme ve soru sorma
• Öze takdirin önemi
• Temiz İletişim
• İletişimde ego durumları neler?(ebeveyn-yetişkin-çocuk)
• Zor insanlar ile iletişim

EĞİTMEN:
Tamer Demirdelen; Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladıktan sonra kendi sigorta şirketini kurmuş ve satış deneyimini bizzat tecrübe etmiştir. Kendi şirketini başarıyla yönettikten sonra birçok şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Halen aktif olarak şirketlere danışmanlık vermektedir. İstanbul Moda Akademisi bünyesinde Liderlik, İlişki Yönetimi, Çatışma Yönetimi, İletişim Becerileri alanlarında eğitimler vermektedir. Aynı zamanda 2014'ün pazarlama kategorisinin en çok satan kitabı Algıda, İknada, İletişimde Beyin Oyunları kitabının yazarıdır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr