Eğitim Detayı

Eğitim Adı: İNSAN KAYNAKLARI VE PERFORMANS YÖNETİMİ
Eğitimci: BAHAR ÇAMLIDERE
Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi / Nişantaşı
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 02.11.2018 10.00 - 02.11.2018 17.00
Eğitim Kodu: 645
Eğitim Ücreti: 300 TL
Eğitim İçerik:


Eğitim İçeriği:
• Karakter Özelliği ve Davranış Tarzı Belirleme Envanteri
• Kendi karakter özelliği ve insan karakterlerindeki farklılıkları anlama
• Bu farklılıklar göz önüne alınarak etkili insan iletişimi
• Motivasyon
• Performans Potansiyel Matrisi
• Kritik olay Dosyası ve KISS ile Etkin Geri Bildirim Verme
• Geri Bildirim Sonrası Gelişim Planı

Gerekli Malzemeler:
 Not Defteri ve Kalem

Eğitmen: Bahar Çamlıdere, lisansını Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, yüksek lisansını yine ODTÜ’de Endüstri Mühendisliği-Mühendislik Yönetimi alanında yapmıştır. Halen, ODTÜ’de Eğitim Bilimleri Fakültesi-Eğitim Yönetimi ve Planlaması Bölümü’nde doktorasına devam etmekte olup, bu süre içerisinde İTÜ’de Endüstri Mühendisliği-İnsan Kaynakları Yöneticiliği Uzmanlık Sertifika Programı’nı tamamlamıştır. Uzun yıllar ODTÜ’de Araştırma Görevlisi ve Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak görev yapan Çamlıdere, perakende ve moda sektörüne Inditex ile adım atmıştır. Halen İstanbul Moda Akademisi’nde İnsan Kaynakları ve Kalite Yöneticisi olarak çalışmakta olup; İMA bünyesinde insan kaynakları, eğitim yönetimi, kariyer danışmanlığı, mezunlarla ilişkiler, kalite yönetimi ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir. Çalıştığı kurumların kurumsal iç eğitimlerinden sorumlu olan Çamlıdere; uzun yıllardır kurum içi personele, MEB kurumlarına ve sektör firmalarına, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve İnsan Kaynakları alanında uzun dönemli Danışmanlıklar vermektedir.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr