Eğitim Detayı

Eğitim Adı: STİL DANIŞMANLIĞINA GİRİŞ
Eğitimci: Tülin Kermen
Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi, Nişantaşı
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 12.10.2019 10.00 - 19.10.2019 17.00
Eğitim Kodu: 927
Eğitim Ücreti: 600 TL
Eğitim İçerik:


Süre: 12 Saat (6 saat x 2 gün)
Gün ve Saat: Cumartesi 10:00-17:00
Başlangıç Tarihi: 12 Ekim
Eğitim Tarihleri:
12 Ekim Cumartesi 10:00-17:00
19 Ekim Cumartesi 10:00-17:00
Katılım Ücreti: 600 TL
Güzel giyiniyorsunuz, zevklisiniz de hatta arkadaşlarınız hep sizinle alışverişe çıkmak istiyor.
Peki bu alan hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istemez misiniz?
Stil danışmanlığına giriş niteliğinde olan bu eğitim stil danışmanlığına giden uzun bir yola çıkmadan önce genel bir bakış açısı sağlarken; aynı zamanda kendi stilinizi de anlamanızı sağlayacak.
Stiller ve vücut tipleri hakkında temel bilgi sahibi olacağınız ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik stil yaratma ve kişiye özel doğru giyim tarzını oluşturma tekniklerini öğreneceğiniz bu eğitimde, renk analizi ve uygulamalarından; stili tamamlayan saç, makyaj ve aksesuar konularını da detaylı olarak ele alacaksınız.
İçerik:
• Stil Danışmanlığına Giriş
• Müşteriyi Analiz Etme ve İhtiyaçlarını Belirleme
• Stil Analizi
• Vücut Analizi ve Vücut Tiplerine Göre Giyim
• Renklerin Hissettirdikleri ve Kişiye Özel Renk Tonları
• Saç/Makyaj Uygulamaları ve Aksesuarlar
Gerekli Malzemeler:
• Not Defteri ve Kalem
Eğitmen: Tülin Kermen; The London School of Beauty & Make-Up’ta sinema-televizyon ve sahne makyajı dalında eğitimini tamamladıktan sonra, New York'ta The Neighborhood Playhouse School of the Theatre’da tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra Los Angeles University of California'da Televizyon-Sinema okuyarak görsellik konusunda bilgi birikimini arttıran Kermen, ardından Türkiye'ye döndü. Uzun yıllar fotoğraf ve reklam filmlerinde makyaj ve prodüksiyon yaptı, TV kanallarında yönetmenlik, prodüksiyon ve halkla ilişkiler konularında Türkiye'nin önde gelen firmalarında çalıştı. Radyo Female'de alışveriş programları hazırlayıp sunan, ardından kişisel stil danışmanlıklarına eğitim dalında devam eden Kermen, her hafta cumartesi günleri Günaydın'da 'Vitrin Meleği' isimli köşesinde stil ve moda hakkında yazılar yazmaya devam ediyor.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr