Eğitim Detayı

Eğitim Adı: MODA TERMİNOLOJİSİ
Eğitimci: Burçin Onuş
Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi / Nişantaşı
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 24.04.2018 18.30 - 26.04.2018 21.30
Eğitim Kodu: 467
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


Bir sektörü öğrenmek ve onun bir parçası olmanın en hızlı yolu o sektörün lisanını öğrenmektir. Moda sektörünün kendine özgü kullandığı terimleri öğrenmek veya bilgilerini tazelemek isteyenler için düzenlenen kısa bir eğitimdir. Bu eğitimle, sektörün global dili olan İngilizce terimlerin anlamlarını, telaffuzlarını ve kullanıldıkları doğru yerleri öğreneceksiniz.
İçerik:
• Kalıp terminolojisi kıyafetleri oluşturan tüm parçaların isimleri.
• Kumaş ve ham madde terimleri
• Kıyafet modellerive terimleri
• Tech-Pack terimleri
Gerekli Malzemeler:
• Not Defteri ve Kalem
Eğitmen: Burçin Onuş Kurt; yüksek kaliteli marka yapısında uzman; başarılı bir yöneticidir. Üniversite derecesini ABD’nin Philadelpiha şehrindeki Drexel Üniversitesi’nde Moda Tasarımı üzerine tamamlamıştır. Burçin,Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine de MBA yüksek lisans programını barşarıyla tamamlamıştır.  Burçin Amerika’da yaşadığı dönemde özellikle Diane Von Furstenberg  ve Derek Lam International markasına Design Development ve Production Manager olrak çalışmaları Burçin Hanım’ı kariyerinde yükseltmiştir. 2011 yılının ortalarında İstanbul’a taşınan Burçin, ihracat firması olan- Finteks’te  İş Gelştirme Müdürü, Silk and Cashmere şirketinde uluslararası Satış  Müdürü pozisyonlarında çalışmış ve daha sonrasında kendi işini kurmuştur.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr