Eğitim Detayı

Eğitim Adı: SATIŞ ODAKLI KOLEKSİYON STRATEJİLERİ
Eğitimci: Muhittin Türel
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 12.04.2018 10.00 - 12.04.2018 17.00
Eğitim Kodu: 453
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN AMACI
Sürdürülebilir iş modelleri için planlama, satın alma, konumlandırma ve satış yönetiminin nasıl yapıldığını anlatan bir eğitimdir.  Merchandising bir ürünü satın alıp satarak kar elde etmektir. Range planlama ile birleşerek bir ürün gamı karını maksimize etmek amaçlı strateji oluşturup yönetmeyi amaçlar; sadece moda ve tekstil sektörleri değil ürün yelpazesi olan birçok b2b – b2b organizasyonlar ve firmalar için kullanılabilir araçları anlatır. Başlangıç seviyesinden orta kademe yöneticilere yönelik bir eğitimdir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
 Merchandising Araçları, Veri Analizi ve Temel Metrikler
 Stratejik Planlama Döngüsü
 Karlılık Göstergeleri
 Line / Kategori ve Sezon Analizi
 Range Plan Hazırlama
 Sınıflandırma
 Option Planlama
 Fiyatlandırma Stratejisi
 Örnek Analizler

EĞİTMEN:
Muhittin Türel; Muhittin Türel’in hazır giyim ve perakende sektöründe 15 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Geçmişte, uluslararası ve büyük ölçekli şirketlerdeki çalışmaları ile ürün yönetimi, kategori ve satış yönetimi, marka oluşumu ve konumlandırma işlerinin yanı sıra sistem altyapı projelendirmesi & kurması ve marka yönetimi konularında çalışmaları oldu. Halen çeşitli firmalara marka yönetimi, marka stratejileri, ürün miksi oluşturma, pozisyonlandırma vb. gibi konularında danışmanlık ve eğitimler verip onların sürdürülebilir karlılık ve büyüme hedeflerine destek oluyor.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr