Eğitim Detayı

Eğitim Adı: DEPO VE STOK YÖNETİMİ
Eğitimci: Neslihan Albayrak
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 04.04.2018 10.00 - 04.04.2018 17.00
Eğitim Kodu: 447
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN AMACI
Şirket verimliliğinin ve kârlılığının artabilmesi için stok yönetiminin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Stok yönetimi, işletme için satın alınan malzemelerin depolara girmesinden, müşteriye satılmasına kadar olan süreci kapsar.  İşletmeler, stoklarda etkinliği sağlamak için stok türüne ve işletmenin yapısına uygun maliyeti de göz önünde bulundurmalıdır. Bu maliyeti minimum değere indirebilmek için uygun değerlendirme yöntemini kullanmalıdır.
Bu eğitimimiz stok ve depo yönetimi hakkında bilgiler verilecektir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
 Lojistik, Tedarik Zinciri, Stok ve Depo Yönetimi
 Lojistik Maliyetler
 Malzeme ve Depo Türleri
 Depo Yönetiminin Amaçları ve İlkeleri
 Depo Yeri Seçimi
 Depolama Süreçleri ve Hareket Tipleri
 Depo Yönetim Sistemi
 Depo Tasarımı

EĞİTMEN:
İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümü'nde lisansını tamamladı ve Yüksek Lisansını İstanbul Ticaret Odası, Dış Ticaret Enstitüsü, Uluslararası İşletme Bölümü'nde tamamladı. Barsan Global Lojistik firmasında uluslararası nakliye bölümünde başlayan uzmanlığını Süreç Geliştirme Müdürü olarak tamamlayan Albayrak, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) de Süreç Geliştirme ve İşe Farklı Bakışlar başlıklarında dersler verdi. Devamında Arman Kırım, Fed Training’de uzun süre Yönetim Danışmanlığı yaptı ve farklı sektörden farklı şirketlere Süreç Geliştirmenin yanı sıra İnovasyon alanında da arama konferansları ve projelendirme danışmanlıkları verdi. Uzun süre Koton Mağazacılık'ta, Süreç Geliştirme ve Proje Yönetimi Direktörü olarak çalışan Albayrak, tasarımdan mağazacılığa sayısız inovatif süreç geliştirme projesi gerçekleştirdi.  Yönetim Danışmanı olarak devam ettiği kariyerinde İstanbul Moda Akademisi’nde de dersler veriyor.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr