Eğitim Detayı

Eğitim Adı: KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK - İÇ DENETİM
Eğitimci: HÜLYA MUTLU
Eğitim Yeri: İHKİB - Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 19.10.2018 10.00 - 19.10.2018 17.00
Eğitim Kodu: 644
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:Eğitime katılması tavsiye edilen personel :

Kalite yönetim sistemleri konusunda kariyer yapmak isteyen kişiler,İç denetçi olmak isteyenler,Kalite yönetim sistemleri danışmanı olmak isteyenler,Kalite yönetim sistemleri eğitmeni olmak isteyenler,Kalite yönetim temsilcisi olarak çalışmak isteyenler.


Eğitimin Amacı:

Kalite Yönetim Sistemini uygulayan veya uygulayacak kuruluşlarda iç denetimi gerçekleştirebilecek personelin yetiştirilmesi. Katılımcıların bir denetimi planlayacak, uygunsuzlukları raporlayacak, düzeltici faaliyetleri kontrol edecek, takip denetimlerini gerçekleştirebilecek seviyeye getirilmeleri ve sistematik denetim prensiplerini kavrayabilmeleri.Hastanenin sağlık Bakanlığı denetimlerine hazır olmasını sağlamak.


Eğitim Konuları:

• Kalite yönetim Sistemi felsefesine genel bir bakış,
• Denetim prosesinin incelenmesi, denetimin planlanması,
• Objektif delil kavramı,
• Denetimde not alma teknikleri,
• Soru listeleri,
• Açılış ve kapanış toplantıları,
• Uygunsuzluklar, denetim raporunun hazırlanması,
• Düzeltici faaliyetler,
• Takip denetimi,
• Denetim çeşitleri,
• Denetçinin özellikleri, uygulamalar.
Eğitmen: Hülya Mutlu Hacettepe Üniversitesi İİBF mezunu olan Hülya Mutlu farklı sektörlerde insan kaynakları, kalite, pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve organizasyonel gelişim alanlarında tecrübe kazandıktan sonra yönetim danışmanı olarak çalışmaya başladı.Hülya Mutlu ayrıca çok sayıda kampus etkinliğinde üniversite öğrencilerine yönelik yapılan gelişim ve kariyer programlarında konuşmacı ve eğitmen olarak bulunmuş, şu ana kadar 25.000 üzerinde üniversiteliye bu programlar vasıtası ile ulaşmıştır. Danışman; Turkquality onaylı Enmac Grup un danışmanlarındandır. İnsan kaynakları, süreç iyileştirme ve kalite yönetim sistemleri konularında danışmanlık yapmaktadır. Halen Türkiye de üç ayrı grup firmasının ikisinde yönetim kurulu, birinde ise icra kurulu üyeliği görevleri bulunmaktadır. Denetçi; Avusturalya merkezli Equal Assurance şirketinin Türkiye’deki tek yetkili ofisi olmuştur. www.equalassurance.com Ayrıca ISO 9001 (Kalite yönetim sistemi), ISO 14001 (Çevre yönetim sistemi), ISO 18001 (İşçi sağlığı ve güvenliği) konularında Deming in asistanı Paul Robere den Robere Assotiation da ve Captain Graham J.Botterill Ferribby International den eğitimler alarak her üç sistem için de baş denetçi olarak atanmıştır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr