Eğitim Detayı

Eğitim Adı: ZOR İNSANLARLA BAŞA ÇIKMA
Eğitimci: PINAR KONYA
Eğitim Yeri: İHKİB/ Dış Ticaret Kompleksi /Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 21.02.2018 10.00 - 21.02.2018 17.00
Eğitim Kodu: 302
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


Eğitimin Amacı
Zor insanlar her yerde karşımıza çıkmaktadır. Ancak iş hayatının içerisinde zor insanlarla iletişim ve ikna daha da önem kazanmaktadır. Zor insan profillerini tanımak, iletişim kurma yöntemleri, zor durumları yönetebilmek ana başlıklarında katılımcılar aydınlatılarak, zor insanları stres sebebi değil yönetebileceğimiz bir iletişim süreci olduğu aktarılacaktır.

Eğitimin İçeriği
•         Kişilik Oluşumu ve Kişilik Profilleri
•         Kendini Tanıma ve Zoru Tanımlama
•         Zor İnsanlar, Kim Zor Neden Zor?
•         Zor İnsan Tipleri
•         Zor Davranışlar ve Zor Davranışları Yönetme
•         Zor İnsanlarla İletişim Yöntemleri
•         Çatışma Durumunda Durum Yönetim ive İkna
•         Zor Durumlarda Pozitif Yaklaşımı Koruma ve Motivasyon
Eğitmen: Pınar KONYA, B. Anadolu Lisesini bitirdikten sonra  ‘Bilkent Üniversitesi’nde “İngiliz Dili ve Edebiyatı” eğitimi gördü.Meslek hayatına Bureau Veritas’ ta İnsan kaynakları, Etik ve Kalite Yönetim Temsilciliği yaparak başlayan KONYA,  ISO 9001 Kalite yönetim sistemi Baş Denetçisi olarak da farklı sektörlerden birçok firmaya baş denetçilik yapmıştır. İlk Türkak akreditasyonlarında Bureau Veritas’ta Yönetim Temsilcisi olarak başarı ile yer almıştır. Daha sonra Türk Loydu, TBWA, Alberk QA Technıc ve TÜV RHEINLAND’ da üst düzey yöneticilik yaptı ve birçok farklı konuda eğitim verdi. Pınar KONYA, AKADEMİPİA firmasını kurarak; danışmanlık yaparken, Liderlik, İnsan Kaynakları, Bireysel gelişim, Etik ve Yönetim Sistemleri konularında çeşitli eğitimler tasarlamakta ve vermektedir.

ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr