Eğitim Detayı

Eğitim Adı: 12 SAATTE MAĞAZA YÖNETİMİ
Eğitimci: OĞUZHAN COŞKUN
Eğitim Yeri: İSTANBUL MODA AKADEMİSİ / Nişantaşı
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 16.01.2018 18.30 - 18.01.2018 21.30
Eğitim Kodu: 290
Eğitim Ücreti: 600 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 300 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN AMACI
Mağazalara en iyi ürünler yerleştirilebilir, en güzel lokasyonlara yatırım yapılabilir fakat bu mağazalarda etkili, proaktif mağaza sorumluları olmazsa başarı elde edilemez. Dolayısıyla yatırım parasal kazanca dönüşemez.
Mağaza sorumlusu; zaman zaman Muhasebeci, zaman zaman Görsel Sunum Sorumlusu, zaman zaman da Psikolog olmalıdır ve asıl görevi olan cirodan sorumlu olduğunu da hiç unutmamalıdır.
Mağaza sorumlusu olan kişilerin mağaza idaresinde dikkat etmeleri gerekenlerin aktarıldığı ve perakende sektörünün her seviyesinden kişilerin katılabileceği bu eğitimin sonunda, bir mağaza sorumlusu çalıştığı 12 saati nasıl verimli kılmalı ve hangi konuları kime, nasıl delege etmelidir sorularına cevap bulunacaktır.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• Mağaza Yönetimi Nedir
• Mağaza Yöneticisinin Görevleri
• Mağazada Günlük Süreç
o Güne Merhaba
o Agenda Kullanımı
o Hedef
o Ciro
o KPI
o Personel Çalışma Tablosu
o Raporlama
o Eksik Ürünler
o İş Delege Etme

• Müşteri İlişkileri
• Görsel Sunum
• Stok Kontrol
• Personel Motivasyonu
• Yetenek Avı
• Kasa Kapama

GEREKLİ MALZEMELER:
 Not Defteri ve Kalem
 Renkli Gazlı Kalemler
 50 x 70 Karton
 Renkli Post it

EĞİTMEN: Oğuzhan Coşkun; lisansını Fatih Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Ticaret bölümünde tamamlamıştır.  Yaklaşık 20 yıldır Perakende sektörünün her alanında birçok global markada farklı pozisyonlarda çalışmıştır.  Bu pozisyonlar arasında, Mağazalar Koordinatörü, Buyer , Görsel Sunum Ülke Müdürü ,  Türkiye& Ortadoğu ve Kuzey Afrika  Görsel Sunum Müdürü yer almaktadır.  
Mayıs 2014 yılında kurumsal hayatı bırakıp Vitrindeyiz Perakende Çözüm Ortaklığı adını verdiği şirketini kurmuştur.  Bu yapısı ile local ve global markalara hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde Görsel Sunum ve Perakende konusunda ekibi ile danışmanlık vermektedir.   Bünyesinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren markalar yer almaktadır; Tekstil, Kedi – Köpek maması, Cafe, Spor ayakkabı gibi çeşitlik göstermektedir.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr