Eğitim Detayı

Eğitim Adı: KİŞİSEL PERFORMANS GELİŞTİRME
Eğitimci: FAYSAL ALMEMAN
Eğitim Yeri: İHKİB - Dış Ticaret Kompleksi - Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 14.06.2019 10.00 - 14.06.2019 17.00
Eğitim Kodu: 837
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN İÇERİĞİ:
Küreselleşmenin en hızlı yaşandığı ortamda şirketlerin bir birleri ile rekabetleri, daha yetkin ve yüksek performanslı çalışan ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle çalışanların kendi istihdam edilebilirliklerini artırmak için değişime yaklaşımları farklı ve çevrelerinde olan olayların daha fazla farkında olmaları gerekmektedir. Hem kendi hem de kurumlarının rekabette öne çıkması ancak ileri öngörebilmeleri ile mümkün olacaktır.
Eğitim sonunda katılımcılar;
✓Günümüz iş dünyasında ki gelişmeleri ve değişimleri,
✓Performans denklemini,
✓Bireysel performanslarını yönetmenin önemini,
✓Motivasyonun ve gelişmenin kendi sorumlulukları olduğunu öğrenmiş
olacaklar.

EĞİTMEN: Faysal ALMEMAN:Şubat 1966 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini T.E.D. Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra 1991 yılında Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Aynı yıl yurt dışında yönetim sistemleri konusunda araştırma ve incelemelerde bulunan Almeman, ilk olarak SAMAREC petrol şirketinde daha sonra ARAMCO Oil Company’de yönetici eğitmeni ve danışmanı olarak çalıştı. Şirketin Houston-ABD, Amsterdam-Hollanda, Dubai-BAE’de bulunan merkezlerinde altı bin saatin üzerinde, üst ve orta düzey yöneticilere eğitimler verdi. Yurda döndükten sonra Fed Training’de çalışmaya başlayan Faysal Almeman, çeşitli sektörde faaliyet gösteren pek çok firmaya yönetim ve kişisel gelişim becerileri konularında eğitimler verdi. Toplam Kalite ve yönetim sistemleri konularında danışmanlık da yapan Almeman, ortağı olduğu UNICON Consalting Group’da başdanışman olarak çalışmaktadır. Evli ve ikiz babası olan Almeman, İngilizce ve Arapça bilmektedir.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr