Eğitim Detayı

Eğitim Adı: MÜZAKERİNİN ABC'Sİ
Eğitimci: SEÇİL ŞENDAĞ
Eğitim Yeri: İHKİB -Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 15.11.2018 10.00 - 15.11.2018 17.00
Eğitim Kodu: 661
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


Hayat sürekli müzakere üzerine kurulu değil mi? Güne çocuğunuzun okula servisle mi gideceği, sizin mi götüreceğiniz ikilemiyle başlıyor, yöneticinizle yaptığınız toplantı ile devam ediyor.
Başarılı bir ikna sürecinin tekniklerini ve taktiklerini anlatan bu eğitim, ikna becerilerini de yanına alarak sonuca ulaşma yöntemlerine odaklanıyor.
“Müzakere’nin ABC’si” eğitimi Harvard Hukuk Okulu’nun dünya çapında üne sahip müzakere programını esas alıyor; günlük yaşam örnekleriyle hayatın her anındaki müzakere becerisini geliştirirken, kazan-kazan kültürünü vurguluyor.

Kazanımlar:
• Pazarlık değil, müzakere kültürü yaratmak,
• Uzun dönemli iş ilişkileri kurmak için ikna tekniklerini geliştirmek,
• Kaybetmeden, kaybettirmeden kazanmak ve kazandırmak,
• Farklı müşteri tiplerinde ikna etmek ve etki yaratmak,
• İknanın içselleştirilmesini sağlamak.


Eğitmen: Seçil Şendağ İş Dünyasında Kadın Platformu kurucu üyesi, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Danışmanı, KAGİDER Yönetim Kurulu üyesi. 2013 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda proje danışmanlığı yapan Seçil, özel sektör desteği ile Türkiye genelinde “Biz, kadınların hikayesi” adlı seminerler vererek, kadınları ekonomiye katılıma davet ediyor.Seçil, sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarının yanı sıra uluslararası şirketlerde 2013 yılından bu yana Dahil Edici Liderlik üzerine atölyeleri düzenliyor ve  danışmanlık yapıyor. İletişim danışmanı, eğitmen ve konuşmacı olan Seçil, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji mezunu ve iki çocuk annesi.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr