Eğitim Detayı

Eğitim Adı: BAŞARILI BİR E-TİCARET SİTESİ OLUŞTURMA VE DİJİTAL PAZARLAMA
Eğitimci: ENGİN AKÇAGÜN - ABDURRAHİM YILMAZ- OĞUZ AYLANÇ
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 29.05.2018 10.00 - 29.05.2018 17.00
Eğitim Kodu: 505
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


AMAÇ:

İnternet üzerinden ticaret ve pazarlama yapmak isteyen/yapan firmalardaki çalışanlara başarılı bir site kurulumunda izlenecek yollar, yapılan hatalar ve seçilebilecek yöntemleri ve bir e-ticaret sitesi kurulumundan sonra izlenmesi gereken pazarlama stratejilerini aktarmak.


İÇERİK:
•             Dünya’da ve Türkiye’de E-Ticaret trendleri
•             E-Ticaret sitesi kurulum yöntemleri
•             E-Ticaret sitesi oluştururken dikkat edilmesi gerekenler
•             E-Ticaret sitesi oluştururken yapılan hatalar
•             Dijital pazarlama
•             Dijital pazarlama bütçesi oluşturma ve kampanya yönetimi
•             Dijital pazarlama kanalları (Adwords, Instagram, vb.)
•             Dijital pazarlamada Analytics kullanımı


Eğitimciler:

Oğuz AYLANÇ, 1982 Sakarya doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu olan Oğuz Aylanç 2009 -2016 yılları arasında Markafoni grupta IT Executive, Software Development Manager gibi pozisyonlarda çalışmıştır. Halen kendi girişimi olan Hamurlabs Elektronik Hizmetler Yazılım ve Ticaret A.Ş kurucusu olan Oğuz Aylanç E-Ticaret firmalarına tüm süreci minimum maliyetle çözebilecekleri, yenilikçi cloud ve mobil uyumlu teknolojileri kullanarak geliştirdiği SaltCommerce Ürünü ile hizmet sunmaktadır.
Yrd. Doç. Dr. Abdurrahim YILMAZ;Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil Eğitimi alanında tamamlamıştır. 2005 ve 2013 yılları arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Araştırma Görevlisi olarak çalışmış, halen aynı kurumda Yrd. Doç. kadrosunda Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri bölüm başkanı olarak görev yapmaktadır. Üretim Sistemleri, Üretim Simülasyonu, Bilgisayar Destekli Teknik Çizim, E-ticaret ve Kalite Güvence konularında dersler vermektedir.
Yrd. Doç. Dr. Engin AKÇAGÜN;Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Tekstil Eğitimi alanında tamamlamıştır. 2005 ve 2010 yılları arasında Hugo BOSS Ltd. Şti de Üretim Mühendisi olarak çalışmıştır. Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Yrd. Doç. kadrosunda görev yapmaktadır. Yalın Üretim, E-ticaret, Hazır Giyim Üretimi, Hazır Giyim Yönetimi uzmanlık alanlarıdır.

ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr