Eğitim Detayı

Eğitim Adı: SÜREÇ YÖNETİMİ VE PROJE
Eğitimci: NESLİHAN ALBAYRAK
Eğitim Yeri: : İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 12.03.2018 10.00 - 12.03.2018 17.00
Eğitim Kodu: 316
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• Süreç Yönetimi
• Süreç Analizi, Süreç Haritaları ve Organizasyon Şemaları
• Beyaz Alanlar, Kopukluklar ve Marjinal Değer Yöntemleri
• İyileştirme alanları ve Projelendirme
• Proje Yönetimi ve Metodolojiler
• Etkin Proje Yönetimi
• Raporlama, Kontrol YöntemleriGEREKLİ MALZEMELER:
• Not Defteri ve Kalem

EĞİTMEN:

Neslihan Albayrak, Lisansını 1997 yılın İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümünde ve Yüksek Lisansını İstanbul Ticaret Odası, Dış Ticaret Enstitüsü, Uluslararası İşletme bölümünde tamamlamıştır. Barsan Global Lojistik firmasında uluslararası nakliye bölümünde başlayan uzmanlığını Süreç Geliştirme Müdürü olarak tamamlamıştır. Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) de Süreç Geliştirme ve İşe Farklı Bakışlar başlıklarında dersler vermiştir. Devamında Arman Kırım, Fed Training’de uzun süre Yönetim Danışmanlığı yapmış ve farklı sektörden farklı şirketlere Süreç Geliştirmenin yanı sıra İnovasyon alanında da arama konferansları ve projelendirme danışmanlıkları vermiştir. Koleksiyon Mobilya şirketinde Süreç Geliştirme ve Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü yapmış ve ev mobilyaları ile ev tekstil ve aksesuar perakende satış organizasyonunun kurulumunu yönetmiştir. Uzun süre Koton Mağazacılıkta, Süreç Geliştirme ve Proje Yönetimi Direktörü olarak çalışmış ve tasarımdan mağazacılığa sayısız inovatif süreç geliştirme projesi gerçekleştirmiştir. Yönetim Danışmanı olarak devam ettiği kariyerinde İstanbul Moda Akademisi’nde de dersler vermektedir.

ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr