Eğitim Detayı

Eğitim Adı: ETKİLİ İLETİŞİM VE KİŞİLİK ENVANTERİ
Eğitimci: TAMER DEMİRDELEN
Eğitim Yeri: İHKİB/ Dış Ticaret Kompleksi/Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 23.10.2017 10.00 - 23.10.2017 17.00
Eğitim Kodu: 226
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN AMACI
Kurum içi ve kurum dışı iletişimde “İnsan Yönetimi” büyük önem taşımaktadır. Taraflar ve kişiler arası iletişimin bireysel ve çevresel faktörler açısından değerlendirilmesi, rasyonel düşünebilme, ekip halinde çalışabilme, ekip içerisinde yetenek ve zaman yönetimi, liderlik, problemleri yaratıcı tekniklerle çözme gibi en önemli detayları içeren bu eğitim ile katılımcılar hem kendilerini hem de çevrelerini yönetebilir hale geleceklerdir. Bireysel ve taraflar arası iletişim ve yönetimin “yaratıcılık” ile desteklenmesi, katılımcıların problemlere bakış açılarını, planlama becerilerini, çözüm tekniklerini ve karar verme becerilerini geliştirecektir. Bu eğitim yaşam trendleri ile desteklenerek güncel dünyamızda yeni yaşam ve iletişim yaklaşımlarını katılımcıların kişisel ve iş yaşamlarında etkili hale getirecektir.
EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• İletişim tarzları nelerdir? Nasıl anlaşılır?
• İletişim tarzları üzerinde çalışma
• Bireysel envanter üzerinde çalışma
• Etkili iletişim unsurları

GEREKLİ MALZEMELER:
• Not Defteri ve Kalem
EĞİTMEN:
Tamer Demirdelen; Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladıktan sonra kendi sigorta şirketini kurmuş ve satış deneyimini bizzat tecrübe etmiştir. Kendi şirketini başarıyla yönettikten sonra bir çok şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Halen aktif olarak şirketlere danışmanlık vermektedir. İstanbul Moda Akademisi bünyesinde Liderlik, İlişki Yönetimi, Çatışma Yönetimi, İletişim Becerileri alanlarında eğitimler vermektedir.Aynı zamanda 2014'ün pazarlama kategorisinin en çok satan kitabı Algıda, İknada, İletişimde Beyin Oyunları kitabının yazarıdır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr