Eğitim Detayı

Eğitim Adı: SAHNE VE OBJEKTİF MAKYAJI
Eğitimci: Tuğçe Dilaverler
Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi, Nişantaşı
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 23.05.2019 10.00 - 24.05.2019 17.00
Eğitim Kodu: 848
Eğitim Ücreti: 600 TL
Eğitim İçerik:


Süre: 12 Saat (2 gün)
Gün ve Saat: Perşembe/ Cuma 10.00 – 17.00
Başlangıç Tarihi: 23 Mayıs 2019
Eğitim Tarihleri:
23 Mayıs Perşembe 10.00-17.00
24 Mayıs Cuma 10.00-17.00
Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi / Nişantaşı
Katılım Ücreti: 600 TL

Sahne makyajı ışık sihrinin renkler ve şekillerle boyutlandığı bir sanattır. Bir makyaj sanatçısının yaratıcılığını zorlayan tüm sınırların klişeleşmiş bilgilerden uzak hali ile anlatılacağı bu eğitimde look hazırlamak için gereken en önemli detayları öğreniyor olacaksınız. Bunlar; makyajda renklerin seçiminde rol oynayan kriterler, stil oluşturmakta etken olan faktörler, ürünlerin materyaller ile uyumu için gereken tasarım çalışmaları gibi konular olacaktır. Ayrıca anatomik olarak yüzün modelaj ile şekillendirilmesi sayesinde ışık konusu da aktarılacaktır.

İçerik:
• Temel makyaj bilgileri teori anlatımı: renk, stil, anatomi, ışık, kamuflaj
• Sahne ve objektif makyajı için proje analizi ve makyaj konsepti oluşturma.
• Belirlenen projenin facechart üzerinde (materyaller ile) çalışılması.
• Facechart’ın yüze uygulanması.
EĞİTMEN:
Tuğçe Dilaverler’in 1992 yılında başladığı makyaj serüveni bugüne kadar bitmeyen bir aşkla devam etti.
Bu süre içerisinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışında sayısız makyaj eğitimleri aldı. Bu eğitimler güzelleştirici makyaj, ileri makyaj teknikleri, mekanik makyaj, Sinema TV makyajı, Tiyatro Makyajı ve vücut makyajı konularını kapsamaktadır.
Profesyonel kariyerinin en önem verdiği kısmı eğitmenlik kimliği. Türkiye’de birçok okulda verdiği dersler sayesinde sayısız öğrenci yetiştirdi. Ayrıca mesleğinin dünya standartlarına uygun meslektaşlarıyla başarıya ulaşacağına olan inancıyla Türkiye’nin birçok ilinde Kuaförler Odası ile eğitimler yaptı. Şu sıralar üzerinde çalıştığı “MAKE UP ART  “isimli kitabı yakın bir tarihte çıkacak. Bu kitabın satışından DOWN SENDROMLU çocuklar için de bütçe ayrılacağını özellikle vurguluyor.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr