Eğitim Detayı

Eğitim Adı: İŞ HAYATINDA BAŞARI İÇİN 12 TEMEL YETKİNLİK
Eğitimci: SELİN SARIKAYA
Eğitim Yeri: İHKİB/ Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 21.03.2018 10.00 - 21.03.2018 17.00
Eğitim Kodu: 320
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:İçerik :

• Temel Yetkinlik Geliştirme programımız 3 ana yetkinlik altında toparlanan 12 yetkinlikten oluşmaktadır.
• Birliğe bağlı firmalarda her türlü görevde çalışanların değişime ve iş birliğine açık olmaları ve etkin bir şekilde sorumlu oldukları işi yönetmeleri beklenmektedir.
• Bu programda beklenilen yetkinlikler detaylı şekilde açıklanmış ve davranış göstergeleri ile tanımlanmıştır.
• Davranış göstergeleri, belirli bir yetkinliği kullanırken çalışanın gösterdiği gözlenebilir davranışlardır. Her yetkinliğin tanımlanmasında davranış göstergeleri yetkinliğin kişide bulunma seviyelerine göre 5 farklı seviyede tanımlanmıştır.
• Seviye söz konusu yetkinliğin var olmadığı durumu, 5. Seviye ise o yetkinliğin en ileri düzeyde taşındığı durumu ifade etmektedir.
• Bu kılavuz içerisinde yer alan yetkinlikler, pozisyonundan bağımsız olarak her çalışanın sergilemesi beklenen davranışlar bütününü ifade etmektedir. Bu programda teknik yetkinlik, bilgi ve beceri seviyeleri aranmaz. Tüm kademelerden çalışanlara uygun olarak tasarlanmıştır.


Eğitmen: Selin Sarıkaya: İş hayatına 1998’de Koç Holding’de başladı. Beko ve Arçelik'te İhracat Sorumlusu olarak çalıştı. Holding bünyesinde TQM (Kalite Yönetimi) projelerinde ve KalDer projelerinde görev aldı.  2004 yılında  perakende sektörüne geçiş yaptı,  Shanghai’da LC Waikiki'nin Çin ofisini açtı. 2010 yılına kadar grubun Çin, Vietnam üretimlerini ve Asya'daki operasyonlarını kurdu ve yönetti. Perakende sektöründe yeni kurulan veya yeniden yapılanan organizasyonlarda görev alan Selin Sarıkaya, Flo’da perakende direktörü, Desa’da Marka direktörü ve Miroglio Ayayadın grubunda İpekyol, Machka ve Twist markalarının üretim departmanlarını yönetti.Halen  Bilgi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinde öğretim görevlisi olan Selin, kurucusu olduğu Idealab bünyesinde perakende danışmanlığı ve gelişim atölye çalışmalarını sürdürmektedir.Selin Sarıkaya, Robert Kolej ve Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezundur.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr