Eğitim Detayı

Eğitim Adı: ÇATIŞMA YÖNETİMİ VE ZOR İNSANLARLA BAŞA ÇIKMA
Eğitimci: NESRİN KARADAĞ
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 15.05.2018 10.00 - 15.05.2018 17.00
Eğitim Kodu: 502
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


İÇERİK:
:
Neden Böyle Davranıyor ?
İletişimde 4 Farklı Tip Davranış
Görsel - İşitsel - Dokunsal Tipler
Aynılık - Farklılık Tipleri
Mizahın Gücü
Empati
Zor İnsanlar Kimlerdir ?
Farklı Dünya Modelleri
Stres ve Profesyonel Yaşam
Tükenmişlik Sendromu
Profesyonel Ortamda Mücadele
İşyerinde Sorunlu Davranışlar
Profesyonel Açıdan İnsan Değerlendirme
Çatışmaların Yönetilmesi
Eğitmen: Nesrin Karadağ : İş hayatına 2002 yılında Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’nda Eğitim Sorumlusu olarak göreve  başlamıştır. Burada çalışmaları devam ederken Oluşum Drama Enstitüsü’nün İstanbul İl  Koordinatörlüğünü ve aynı zamanda Drama Liderliğini yaptı. Bağcılar Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile ‘Öğretmenlere Eğitimde Drama Sertifika Programı’ kapsamında Drama Liderliği alanında eğitimler verdi. 2013’ten beri İstanbul Kalkınma Ajansı ‘Üstün Yetenekli Çocuklara Eğitim’ projesinde Drama Eğitmenliği yapmaktadır. 2017 yılında Zafer Kalkınma Ajansı’nın ‘İnsan Kaynakları Geliştirme’ projesi kapsamında eğitimler vermiştir. 2007 yılından itibaren ise Akademika Eğitim ve Danışmanlık şirketinde Amerikan Hastanesi, Kale Seramik, Denizbank  gibi bir çok büyük firmada Etkili İletişim, Liderlik, Stresle Başa Çıkma, Motivasyon ve Takım Çalışması, Çatışma ve Problem Çözme gibi bir çok konuda eğitim vermeye devam etmektedir. Çeşitli Kongre ve toplantılarda sunumlar yapmış makaleler ve bildiriler yayınlamıştır. Nesrin Karadağ, İstanbul Üniversitesi  Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü mezunudur. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr