Eğitim Detayı

Eğitim Adı: İLETİŞİMDE 4 ÖLÜMCÜL HATA
Eğitimci: İNANÇ CİVELEKOĞLU
Eğitim Yeri: İHKİB -Dış Ticaret Kompleksi - Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 15.10.2019 10.00 - 15.10.2019 17.00
Eğitim Kodu: 914
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


İÇERİK:

• İletişim Nedir?

• İletişimde Zihniyetin Önemi

• Çatışma Nedir Neden Çıkar?

• Davranış Tarzınız Ve İletişim

• İletişimde 4 Ölümcül Hata

1. Aşağılama
2. Eleştiri
3. Savunma
4. Duvar Örmeİnanç Civelekoğlu 1970 İstanbul doğumludur. Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi’nden 1987 yılında mezun oldu. Lisans derecesini, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden 1995 yılında aldı. Askerlik görevini Tuzla Piyade Okulu Öğretim Başkanlığı’nda İngilizce tercüman olarak tamamladıktan sonra sırası ile Panasonic, Siemens ve Turkcell’de İş Geliştirme ve Satış departmanlarında görev aldı. En son olarak da dünyanın önde gelen akıllı kart üreticilerinden biri olan Fransız Oberthur firmasının Türkiye ofisinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. 2002 senesinden itibaren profesyonel kariyerine paralel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme eğitimleri almaya başladı. İş ve özel hayatında kazandığı tecrübelerini, kişisel gelişim alanındaki bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek profesyonel koç olmak için Uluslararası Koçluk Federasyonu’nun (ICF) Türkiye’deki sayılı akredite okullarından biri olan Adler International Learning Academy’ye katıldı. Kişisel yetkinliklerini geliştirmeye önem verdiğinden Transandantal Meditasyon, Transaksiyonel Analiz ve EFT-Duygusal Özgürleşme Teknikleri eğitimleri de alan İnanç Civelekoğlu son olarak Gordon Thomas Institute’un 52 ülkede sürdürülen P.E.T. (Parents Effective Training) Etkili Anne Baba Eğitimi’ni tamamlayarak Türkiye’deki yetkili eğitimcilerinin arasına katıldı. Uluslararası sertifikalı Koç olan İnanç Civelekoğlu bir yandan koçluk çalışmalarını yürütmekte diğer yandan da kurumlara eğitimler vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr