Eğitim Detayı

Eğitim Adı: MODA ÇİZİM TEKNİKLERİ BAŞLANGIÇ DÜZEY
Eğitimci: Veronique Polat
Eğitim Yeri: İstanbul Moda Akademisi / Nişantaşı
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 06.11.2018 18.30 - 22.11.2018 21.30
Eğitim Kodu: 647
Eğitim Ücreti: 300 TL
Eğitim İçerik:


Moda tasarımı alanına ilgi duyanların hayal ettiklerini çizebilmeye yönelik ilk adımlarını atacakları bu başlangıç seviyesindeki çizim teknikleri eğitiminde anatomi, çizgi değerleri ve boyutlandırma ile ilgili detaylı bilgi edinen katılımcılar, çeşitli malzemelerle boya tekniklerine giriş yaparak serbest çalışmalarla figür çizmeyi öğrenirken vücut oran-orantı ilişkisine dair bireysel çizim üsluplarını keşfetme fırsatı bulacaklardır.
İçerik:
• Anatomi
• Çizgi ve Çizgi Değerleri
• Vücut Oran-Orantısı Üstünde Boyutlandırma
• Işık-Gölge İlişkisi
• Serbest Eskiz Çalışmaları
Gerekli Malzemeler:
 Not Defteri ve Kalem
 Eskiz Defteri
 35x50cm Resim Kağıdı
 35x50cm Resim Altlığı (Duralit)
 2B Kurşunkalem
 Hamur Silgi
 Maket Bıçağı
 Eğitim sırasında eğitmenin yönlendirmesiyle temin edilmesi gereken çeşitli boyama malzemeleri
Eğitmen: Veronique Polat, lisans eğitimini Saint Luc Üniversitesi (Liege-Belçika) Endüstriyel Tasarımı dalında tamamladı. Tekstil ve Moda sektörlerinde kariyerini sürekli geliştiren Veronique Marganne Polat birçok koleksiyon ve defile gerçekleştirmiş ve moda tasarımı alanında katıldığı yarışmalarda çeşitli ödüller kazanmıştır. Okan, Işık, Haliç, Marmara ve Nişantaşı Üniversiteleri Tekstil ve Moda Tasarım Bölümünde giysi tasarımı ve moda illüstrasyonu konularında dersler veren Veronique Marganne Polat ayrıca IMA’da (Istanbul Moda Akademisi) öğretim görevlisi olarak Moda Illüstrasyonu, Çizim teknikleri ve Sunum teknikleri dersleri vermekte ve atölyesinde, koleksiyon, desen, illüstrasyon ve resim çalışmalarına devam etmektedir.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr