Eğitim Detayı

Eğitim Adı: MAVİ YAKA PERSONEL NASIL YÖNETİLİR ?
Eğitimci: HÜLYA MUTLU
Eğitim Yeri: İHKİB/ Dış Ticaret Kompleksi/Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 12.12.2017 10.00 - 12.12.2017 17.00
Eğitim Kodu: 264
Eğitim Ücreti: 200 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 100 TL)
Eğitim İçerik:


Katılımcı Profili :

Mavi yaka yönetimi konusunda farkındalık ve bilgi kazanması faydalı olacak yöneticiler, liderler, koçlar, karar verici ve uygulayıcılar, yönetici adayları.


Eğitimin Amacı:

Mavi yaka yönetimi konusunda  farkındalık, motive etme ve etkileme, yetki devri, koçluk ve liderlik becerileri, hedef ve vizyon belirleme, çatışma yönetimi,  mavi yaka yönetimine dair stratejik planlama  alanlarında bilgi ve becerilerin gelişimi amaçlanmaktadır.


Eğitimin İçeriği
• Mavi yaka profilini tanımak
• Mavi yaka performansının ve motivasyonunun önemi
• İnsan kaynaklarında mavi yaka yönetimi sürecinin tasarımı
• Mavi yaka personelin tanınma ve takdir ihtiyacı
• Yeni nesil mavi yaka kariyer yönetimi
• Kişisel mesleki gelişim ve mavi yakaya özel eğitimler
• Performans yönetimi
• Şirket yönetimi
• İlk yönetici
• Bilgi akışı/iletişim işbirliği
• Çalışma ortamının iyileştirilmesi
• Çatışma yönetimi ve mavi yaka
• Mavi yakaya uygun Sosyal aktiviteler ve şirket içi etkinler

Eğitmen: Hülya Mutlu Hacettepe Üniversitesi İİBF mezunu olan Hülya Mutlu farklı sektörlerde insan kaynakları, kalite, pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve organizasyonel gelişim alanlarında tecrübe kazandıktan sonra yönetim danışmanı olarak çalışmaya başladı.Hülya Mutlu ayrıca çok sayıda kampus etkinliğinde üniversite öğrencilerine yönelik yapılan gelişim ve kariyer programlarında konuşmacı ve eğitmen olarak bulunmuş, şu ana kadar 25.000 üzerinde üniversiteliye bu programlar vasıtası ile ulaşmıştır. Danışman; Turkquality onaylı Enmac Grup un danışmanlarındandır. İnsan kaynakları, süreç iyileştirme ve kalite yönetim sistemleri konularında danışmanlık yapmaktadır. Halen Türkiye de üç ayrı grup firmasının ikisinde yönetim kurulu, birinde ise icra kurulu üyeliği görevleri bulunmaktadır. Denetçi; Avusturalya merkezli Equal Assurance şirketinin Türkiye’deki tek yetkili ofisi olmuştur. www.equalassurance.com Ayrıca ISO 9001 (Kalite yönetim sistemi), ISO 14001 (Çevre yönetim sistemi), ISO 18001 (İşçi sağlığı ve güvenliği) konularında Deming in asistanı Paul Robere den Robere Assotiation da ve Captain Graham J.Botterill Ferribby International den eğitimler alarak her üç sistem için de baş denetçi olarak atanmıştır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr