Eğitim Detayı

Eğitim Adı: MAĞAZACILIKTA İK YÖNETİMİ
Eğitimci: SELDA DÜZEL
Eğitim Yeri: İHKİB / Dış Ticaret Kompleksi / Yenibosna
Eğitim Başlama-Bitiş Tarihi: 02.02.2018 10.00 - 02.02.2018 17.00
Eğitim Kodu: 287
Eğitim Ücreti: 300 TL (Birlik Üyesi İndirimli Fiyatı: 150 TL)
Eğitim İçerik:


EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• MAĞAZACILIK EKİPLERİ & İŞE ALIM
İŞE ALIMDA ÖNEMLİ BAŞLIKLAR
• MÜLAKAT TEKNİKLERİ
• VERİLERLE İŞE ALIM YÖNETİMİ
• MAĞAZACILIK EĞİTİM PROGRAMLARI
 Oryantasyon Eğitimleri
 Marka Bilgilendirme
 Ürün/Hizmet Eğitimleri
 Satış & Müşteri Memnuniyeti
 Gelişim Programları
 Pozisyon Değişikleri
 Yetenek Programları
 Mağaza Eğitimleri
 Mağaza İç Eğitmenleri
 Online Eğitimler
• GÖREV TANIMLARI VE TERFİ SÜREÇLERİ
• TERFİ SÜREÇLERİ
• ÜCRETLENDİRME VE PRİM SİSTEMLERİ
• PERFORMANS DEĞERLENDİRME
• PERAKENDE SEKTÖRÜNDE MOTİVASYON VE TAKDİR PROGRAMLARI
• ZAMAN YÖNETİMİ, DELEGASYON, LİDERLİK
GEREKLİ MALZEMELER:
 Not Defteri ve Kalem
EĞİTMEN:
Selda Düzel, 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başlamıştır. Kariyerine tekstil aksesuarlarında dünya lideri, Japon firması YKK'da başlayan Selda Düzel, 7 yıl burada çalışarak, YKK İnsan Kaynakları sistem ve uygulamalarının kurulması sürecinde görev almış, 2006 yılında IK Supervisörü pozisyonuna terfi etmiştir. YKK'da çalıştığı dönemde Boğaziçi Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları Yönetimi sertifika programını tamamlamıştır. Kendisi 2007 yılında Pronet Güvenlik'te İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaya başlamış, Pronet'in o dönemde aldığı yatırımla birlikte hızlı büyüme ve gelişim sürecinde IK Departmanının kurulması ve 12 kişilik ekibi ile IK uygulamalarının hayata geçirilmesini sağlamıştır. 2010 yılında Bernardo'da İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaya başlayan Selda Düzel, Bernardo'nun merkez ve mağaza IK süreçlerinin kurulmasından sorumlu olmuş ve 50 üzerindeki mağazanın büyüme ve gelişim sürecinde aktif rol almıştır. Kendisi Bernardo'daki görevini takiben Trendyol.com'da İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmaya başlamıştır. E-ticaret sektörünün hızlı dinamiklerine uygun bir IK alt yapısı kurulmasında ve şirketin büyümesinde etkin rol oynamıştır. Kendisi trendyol.com'daki görevini takiben 2013'den bu yana Adidas Group'da Türkiye, Romanya ve Bulgaristan'dan sorumlu, Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonunda Yetenek Yönetimi süreçlerinden sorumlu olarak çalışmaktadır. 1500 kişilik organizasyonda, tüm perakende mağazalar ve merkez ofis çalışanlarına yönelik Performans Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Eğitim & Gelişim, Kariyer Planlaması ve İç İletişim süreçlerinden sorumludur. Kendisi İMA'da İnsan Kaynakları süreçlerine yönelik eğitimler vermektedir. Selda Düzel, 3 yıldır Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Mentor'larından birisi olup, üniversitenin mentorluk programı kapsamında 3 ve 4. sınıf öğrencilerine mentorluk yapmaktadır. "seldaduzel.com" web sitesinde mesleki ve hayata dair makaleler yazmakta, Candan Erçetin'in kurucusu olduğu Cep Sahne isimli sanat merkezinde, Chıorvus çok sesli vokal korosunda şarkı söylemekte ve uluslararası koro yarışmalarına katılmaktadır.
ÜYE OL İTKİB Online İşlemler Ayrıcalıklarından Faydalan.

Yeni Üye Kayıt:
Üye değilseniz Üye Ol linkine tıklayınız. Firmanızda çalışanlar adına bir eğitime kayıt yaptıracaksanız öncelikle ilgili kişilerin kendilerinin portala üye olması ve giriş yapmaları gerekmektedir. Kayıt olan bu kişi eğitim başvuru sayfasındaki seçilebilir "Ad Soyad" alanında listelenecektir. Buradan kişiyi seçip eğitime kaydedebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI:
* 2017-2018 akademik takvimimizde seminer bedelleri değişiklik gösterebilir.
* İTKİB üyelerine seminer bedeli üzerinden %50 indirim yapılmaktadır.
* Eğitim bedeli ödendikten sonra herhangi bir nedenle ilgili eğitime katılamamanız durumunda en geç eğitim tarihinden bir gün önce egitim@itkib.org.tr adresine bilgilendirme maili göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

İHKİB Eğitim Şubesi:
Telefon: 0212 454 02 00 / 1190
e-posta: egitim@itkib.org.tr